сряда, 31 декември 2014 г.

Щастлива Нова година!

Изпращаме поредната година от живота си... За някои щедра, за други не чак толкова... Но във всички случаи година, в която сме правили опити да летим, да откриваме света и себе си, себе си в него... Дали сме успели!? Не знам. Но със сигурност сме трупали опит и сме помъдрели, надявам се :)! 
Иска ми се... толкова много неща да кажа и да направя! Толкова нови неща да открия и да споделя! Затова очаквам новата година с трепет и вяра, че ще сме здрави и благословени да я изживеем пълноценно и смислено! Със семейството! С приятели и близки! С всеотдайни колеги и жадни за откривателства и предизвикателства млади хора!
До скоро... в новата година!



За PowToon ме подсети Роси Минева. Благодаря!

4 коментара:

  1. Отговори
    1. Пусть Новый год принесет Вам много чудесных мгновений!

      Изтриване
  2. Пусть под хрустальный звон бокалов Ваша жизнь превратится в волшебную сказку. Пусть в ней весь следующий год царят душевный покой, уют и искристая радость. Вокруг пусть будут лишь искренние улыбки, а все проблемы и невзгоды останутся в уходящем году. С Новым Годом, Цветана!

    ОтговорИзтриване
    Отговори
    1. Ой, какие прекрасные слова, Анна Анатольевна! Благодарю Вас от всего сердца и души! Пусть Новый год со счастьем новым под сказку сна к Вам в дом войдет и вместе с запахом еловым здоровья, счастья принесет!

      Изтриване